GÓRALSKIE VETO
O serwisie

O serwisie

Inicjatywa oddolna i lokalna zainspirowana akcją GÓRALSKIE VETO, której inicjatorem jest utalentowany architekt, Góral z dziada pradziada i Polak z Kościeliska – Sebastian Pitoń. Autorami tej witryny internetowej są ANONIMOWI, którzy chcą pozostać poza światłem publicznym. Ci, którzy udostępniają swoje informacje w sieci w taki sposób iż są one dostępne. Cytowanie ich lub załączanie fragmentów jest zgodne z ich wolą i prawem, które umożliwia funkcjonowanie niezależnej wolnej prasy. Najczęściej posty są linkiem do video z serwisów typu YouTube czy Bitchute oraz automatycznie generowane napisy i tłumaczenia (teksty w trakcie tłumaczenia lub nieskończone). Ich jakość może pozostawiać wiele do życzenia ale dla osób, które nie mają zdolności zrozumienia języka angielskiego lub innego nawet tego typu informacja jest zwiększeniem dostępności do wiedzy, której normalnie nie ma w Polskich mediach. Głównym założeniem tej witryny jest ułatwienie dostępu do międzynarodowej informacji osobom, które nie mają możliwości zrozumienia obcych języków lub nie mają czasu na wrzucanie treści do automatycznych translatorów. Proszę traktować ten tekst jako tymczasowy, być może nie do końca trafny, najlepiej lekko. Wkrótce pojawi się tutaj jego rozwinięcie. Zdrowia!

P.S. Serwis działa pro bono, nie zamieszcza reklam ani nie uzurpuje sobie żadnych praw własności czy autorskich, czy innych. Jeśli jakiś artykuł narusza czyjeś prawa – bardzo przepraszamy – usuniemy go asap.

Dobrowolne datki wspierające proces tłumaczenia i utrzymania serwera – wyłącznie na adres Bitcoin wallet: 1LeG3G35bYCw4XTYHYWj6T6j3SKGgKKvNq