MORDERCY Z RZĄDU
MORDERCY Z RZĄDU

MORDERCY Z RZĄDU

Seryjny morderca w garniturze

Nie podejrzewałbym o brak inteligencji człowieka, który umie zmanipulować w sposób przekonywujący swoim usypiającym hipnotycznym bełkotem, który z leczeniem ma tyle wspólnego co obozowy kapo z empatią. Jest on wyjątkowo manipulatywny jak książkowy psychopata. Wmawiający niepodporządkowanym terrorowi medycznemu, że należą do tzw. “kołtuństwa” bo śmią myśleć zgodnie z nauką i własnym sumieniem. Dosłownie jak w tej przypowieści o złodzieju, który uciekając sam krzyczy – “łapać złodzieja!” Ten sam typ, tylko że o wiele groźniejszy bo masowy i nieodpowiedzialny za swoje czyny.

Musi ta osoba doskonale wiedzieć, że wszystko co wmawia ludziom, ten techniczny bełkot, nie ma żadnych podstaw w nauce. Ani noszenie masek nie ma uzasadnienia – bo to jest typowo sadystyczne znęcanie się nad słabszymi umysłowo – to jest legislacyjna przemoc zmuszać kogoś do noszenia na swoim ciele. Ani izolacja od innych, od rodziny od pracy od sensu życia – czyli tzw. lockdown, który działa odwrotnie – bo dosłownie morduje ludzi, tak jak umierają pozostawione sobie niemowlęta. Jeśli wmawiasz codziennie innym, że to – ta mordercza sztafeta ma sens a za plecami masz już ponad 100 tys ludzi, którzy zginęli z tego powodu – na jakie miano zasługujesz? Wyjątkowej patologii społecznej przebranej za fachowca???

Wariata za kierownicą samochodu pędzącego prosto na czołowe zderzenie ze ścianą? Czy obrzydliwego typa, który perfekcyjnie wie co robi, kiedy masowo morduje ludzi. I nic przy tym nie czuje, a może czuje spełnienie jego misji dziejowej, a może zwykłe nienasycenie Trynkiewicza. Dla takiego potwora ludzie to tanie śrubki i nieskończenie wymienne klocki. Ciekawe w którym momencie życia ktoś go tak przecwelił, że kolejne proxy-zabójstwo w białych rękawiczkach, zza trzeciego winkla i zza szóstego parawanu – to już dla niego była by rutyna?

Potwór, i jego klony – leczenie ludzi śmiercią.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *