Dr. David E. Martin PHD. – Koronawirus Afera Patentowa
Dr. David E. Martin PHD. – Koronawirus Afera Patentowa

Dr. David E. Martin PHD. – Koronawirus Afera Patentowa

Link: https://youtu.be/DKcSNrGf4dE – Dr. David E. Martin PHD. on London Real-Transform Yourself Ch.


Dr. David E. Martin PHD: “Jestem twórcą genomiki lingwistycznej, która była pierwszą platformą, na której można określić bardziej zamiar komunikacji niż dosłowny artefakt komunikacji, ale używaliśmy również tej technologii do szeregu innych zastosowań w obronności, wywiadu i finansach.
Najbardziej szególnym osiągnięciem było to, że na początku roku 2000 moja firma była odpowiedzialna za upadek jednego z największych oszustw podatkowych w naszej historii.

Przeprowadziliśmy szereg zapytań dotyczących każdej osoby, każdej organizacji i każdej firmy, która jest powiązana z czymkolwiek, co jest na granicy broni biologicznej i chemicznej lub przekracza tę linię w dowolnym ze 168 krajów.

W 1999 r. firma IBM zdigitalizowała milion patentów a te miliony patentów to pierwszy raz, kiedy wprowadzono ludzką innowację
do elektronicznego formatu cyfrowego z możliwością wyszukiwania.
Wzięliśmy te informacje i dokonaliśmy bardzo prostego badania przy użyciu naszej lingwistycznej technologii genomiki, w której dokonałem przerażającej oceny że około jedna trzecia wszystkich patentów zgłoszonych w Stanach Zjednoczonych to były funkcjonalne fałszerstwa, co oznacza, że ​​miały różnice językowe a faktycznie dotyczyły tego samego tematu w patentach.

W 1999 r. patenty dotyczące koronawirusa zaczęły się pojawiać. I tak rozpoczął się marsz królika.

TV: W marcu 2003 Hongkong ogarnia panika, gdy przez miasto przetacza się nowy śmiercionośny wirus

W 2003 r. centrum zwalczania chorób (USA, CDC) dostrzegło możliwość złotej żyły i to była epidemia koronawirusa, która wydarzyła się w Azji. Widzieli, że znanym im wirusem można łatwo manipulować co było czymś bardzo cennym i w 2003 roku starali się to opatentować i upewnili się, że kontrolują prawa własności na chorobę wirusowi i jego wykrycie a wszystkie pomiary tego. Wiemy, że Anthony Fauci, że Ralph Baric, że centrum kontroli chorób i długa lista osób, które chciały przypisać sobie uznanie za wynalezienie koronawirusa, byli w centrum tej historii. Od 2003 do 2018 roku kontrolowali 100 procent przepływu pieniądza, które zbudowały imperium wokół przemysłowego kompleksu koronawirusa.

TV: Światowa Organizacja Zdrowia oficjalnie nadała nazwę Nowy Koronawirus…

Dobrze wiemy, że manipulacja koronawirusem rozpoczęła się od dr Ralph Baric w 1999 r.

TV (Ralph Baric): główne cechy SARS MERS i CORONAVIRUS też chronowirusa to dobry sposób dla ciebie

Ralph Barrick jest badacz z University of North Carolina Chapel Hill, z który słynie a jego pionierskich badań nad koronawirusem. W 2002 roku było zrozumienie, że koronawirus był postrzegany jako mechanizm, który można wykorzystać zarówno dla dobra jak i zła.

25 kwietnia 2003 r. w US CDC złożyło patent dotyczący koronawirusa przenoszonego na ludzi. Zgodnie z zapisem prawnym 35 U.S.C. sekcji 101. natura nie może być opatentowana. Albo koronawirus sars został wyprodukowany, dzięki czemu opatentowanie go jest legalne, lub pochodzenie jest naturalne, dlatego uczynienie z tego patentu jest nielegalne.

Jeśli został wyprodukowany, stanowiłoby naruszenie traktatów i prawa o broni biologicznej i chemicznej , jeśli było to naturalne, zgłoszenie patentu było wtedy nielegalne – jakkolwiek jest oba wyniki są nielegalne. Wiosną 2007 r. CDC złożyli wniosek do urzędu patentowego o utrzymanie zgłoszenia jako poufne i prywatne. Faktycznie złożyli patenty nie tylko na wirusa, ale złożyli również patenty na jego wykrywanie i zestaw do pomiaru. Dzięki temu patentowi CDC mieli możliwość kontrolowania, kto jest a kto nie jest upoważniony do prowadzenia niezależnych badań nad koronawirusem: nie możesz prowadzić badań nad wirusem, nie możesz dokonywać pomiarów, nie można opracować dla niego zestawu testowego i ostatecznie tworzyć nowych patentów. To powstrzymywało kogokolwiek od prac nad tym.

Oni mieli środki, mieli motyw i przede wszystkim zysk pieniężny z przekształcenia koronawirusa jako patogenu w zysk.

TV: Rozwój i posiadanie szczepionki przeciwko koronawirusowi stała się biotechnologicznym wyścigiem zbrojeń z politycznymi podtekstami, ta gorączka złota szczepionek zaczyna mnie niepokoić, gorączka złota; hmm, miejmy to na uwadze,

Jakoś pomiędzy 2012 a 2013 rokiem coś się stało z federalnym finansowaniem badań który żerował w miejscach takich jak Harvard, Emery, University of North Carolina Chapel Hill. Te fundusze nagle zostały osłabione przez coś, co wydarzyło się w NIH gdzie NIH miało pewien moment oświecenia i stwierdziło: “Myślimy, że coś, co robimy, jest nie wporządku”, i w 2013 roku NIH powiedziało: “Zdobywanie funkcji badań nad koronawirusem powinno zostać zawieszone”. Na szczeblu krajowym instytuty zdrowia miały moralne i społeczne i potencjalnie prawny powód sprzeciwu wobec badań, ale listy wysłane do badaczy zasadniczo mówiły, że “otrzymujesz zawiadomienie, o którym ci mówimy aby zatrzymać badania, a teraz na dole strony wyjaśniamy co oznacza “stop” – kontynuuj (voluntary).

Ale kiedy sytuacja stała się niewygodna w 2014 i 15 – co robisz? Przenosisz badania za granicę – finansujesz instytut wirusologii Wuhan, aby się tym zajął. Wygląda na to, że robi się trochę jazdy po bandzie w odniesieniu do swojej moralności i legalność, ale czy robisz to od razu? Nie – wysyłasz pieniądze za pośrednictwem szeregu organizacji pokrywających żeby wyglądało na to, że finansujesz US operację, która wtedy można powiedzieć, że podwykonawstwo z instytutem wirusologii Wuhan. USA może powiedzieć: “Chiny to zrobiły”. Chiny mogą powiedzieć: “USA to zrobiło”, I “cool” jest to, że obaj prawie mówią prawdę.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *