Dr Mike Yeadon rozmawia z The Daily Expose
Dr Mike Yeadon rozmawia z The Daily Expose

Dr Mike Yeadon rozmawia z The Daily Expose

Stoimy w obliczu  nieuchronnej tyranii medycznej

Źródło: https://dailyexpose.co.uk/2021/03/26/exclusive-dr-mike-yeadon-talks-to-the-daily-expose/

Dr Mike Yeadon skontaktował się z nami w The Daily Expose z wiadomością dla wszystkich. Oto, co do powiedzenia miał …

” Dla niezorientowanych: 

Niewiarygodne masowe PCR  (więc tak naprawdę nie wiemy, gdzie znajduje się epidemie każdego narodu iz pewnością nie możemy mieć zaufania do liczby zgonów 19), poprzez

Nakazy maski  (nie poparte żadnymi dowodami z prob) i

Lockdowns  (które wielokrotnie udowadnia serialnie że nie jest praw i nie można się ich też badać, biorąc uwagę pod, z ważne są kontakty zaraźliwe, które miesięczne i choroby, takie ludzie nie ma Poza domem, Wiec zamknięcie obywatelskiego nie będzie można brać kontakty zakaźne , które z opóźnień w poczynaniach), teraz do

Szczepienie wszystkich  – nie tylko osób zagrożonych, ale wszystkich innych, w tym, w konsumpcji czasu, małoletnich dzieci, a nawet noworodków.

Globalnie powtarzane  prawie wszędzie. Z chwilami, już pewien, teore teoretycy zbiegów ignorują wszystkie te informacje, ukrywając się na widoku.

Czy możesz wymylić  łagodne wyjaśnienie  tego wszystkiego? Nie, już teżnie.

Fold, gotowy na króliczej nory. Śmiej się nerwowo. Następnie pokaż, dlaczego się mylę. Jeśli nie możesz, nie mów P później: „Nigdy nie wiedzieliśmy! Nie uznaliśmy tego za faszyzm! Po prostu wykonaliśmy rozkazy! “


Czy możesz nam pomóc konkurować z mediami głównego nurtu?

Kup nam kawę!  - Wyżywienie Devon

Stoimy w obliczu  nieuchronnej tyranii medycznej .

Uważam, że działalność  paszportów szczepionek  i  zbędnych „szczepionek uzupełniających ” by by badać do złośliwych celów.

Oczywiście nie znam znanych, bo to nie moja zbrodnia. Ale zbrodnie przeciwko ludzkości z pewnością popełniane w moim kraju i gdzie indziej.

Dzisiaj wnioski s p solidne, ponieważ jestem dość dobrze wykształcone immunologiem. Skontaktowałem się także z kilkoma wysokiej klasy immunologami.

Oczywiście już to wiesz: nie przystępuj do szczepień, chyba że z uzasadnionych powodów zdrowotnych. W przeciwnym razie, jeśli nie jesteś zagrożony wirusem, nie spiskuj z naszymi porywaczami. Twoje szczepienie nie chroni innych. Wszystkie podatne na ataki w Wielkiej Brytanii. Tylko nikt zaszczepiony nie mógł zarazić się wirusem i zachorować. Prawie nikt nie umrze. Więc to szaleństwo, co si dzieje. Nawet kobiety w produkcji jest okłamywane i oszukiwane w celu wywierania na nie presji, by się zaszczepiły (patrz lista na temat UKMFA Czy to brzmi jak wyważona polityka? Nic, co piszę, nie jest lekko kontrowersy.

Jednak UE właśnie zagłosowała za paszportami szczepionek, wbrew licznym prawom międzynarodowym wynikającym z ostatniego panowania faszyzmu medycznego. Niestety, powiedz, że jesteś ponownie, powiedz istnieje lekkomyślna presja, aby szczepić ludzi niezagrożonych. To, je jest to nakierowane, mówi nam, że etyka lekarska umarła w Wielkiej Brytanii, ponieważ szczepienie dziesiątek lat młodszych, zdrowych ludzi ma nieuniknione konsekwiezzyzie kysekwencje zzsekwencje Jest to nieuniknione, ponieważ żadna interwencja medyczna nie uwzględnia się z zerowym ryzykiem. Nie twierdzę nawet, ise istnieje takie ryzyko (chociaą możliwość, miesiąc obawiał się, że probowaliśmy ostrzec EMA ozakrzepach krwi, proszekźniej opublikowałem listę otwarte w tej sprawie, ale zostało udostępnionenawet gdy korzystałem z komercyjnego serwisu informacyjnego (usługa).

Obawiam się, raze po raz pierwszy w historii każdego człowieka będzie miał cyfrowy identyfikator z jego stanem zdrowia, w tym szczepieniach. Myślę, se szczepienie nie jest nawet bardzo ważne. To tylko gotowy środek. Jest to identyfikator cyfrowy w jednym miejscu, który będzie używany do nadawania lub nie uprawnienia przez kontrolera bazy danych. To ty nigdy wcześniej nie zdarzyło w historii ludzkości. Będzie nadużywane. Nie daj się zaszczepić. Zaakceptuj się i walcz z nielegalnością. Zaakceptowanie szczepień doprowadzi do kolejnej części.

Jako immunolog jestem pewien, warianty wirusów nie mają szansy na ucieczkę przed odpornością. Waraden wariant nie jest mniej niż 99.7% identyczny z oryginalnym wirusem. Iesmieszne jest sugestowanie, mnie zmiana proporcji w kierunku do tego, jak zakładam okulary przeciwsłoneczne, zobacz, że ludzie, którzy mnie znają, nie rozpoznają mnie.

Jednak obecnie Pharma produkuje szczepionki uzupełniające. Globalne organy regulacyjne dotyczące leków zdecydowały, że są one zgodne z oryginalnymi szczepionkami, nie są potrzebne żadne badania bezpieczeństwa.

Jeśli mam rację i jestem pewien, tae tak, zbędne sekwencje genetyczne poprawione dane części części na świecie. Bez łagodnego powodu.

Związany z paszportami szczepionek i widzę bardzo, bardzo mroczną przyszłość.

Wiem, toe to, z nakreślam, jest tak ekstremalne, że ludzie w to nie słyszą, nie słuchają, nie przyjmują ani nie uwierzą. Będą zakładać, pose postradałem zmysły. Nie mam. Zamiast tego tego samego więcej cennych punktów metra w ciągu ostatniego roku niż pobyt, odkąd ustąpiłem ze stanowiska dyrektora generalnego firmy biotechnologicznej, którey Dzisiaj życie na postoju o wiele przyjemniejsze, gdybym się zamknął. Nie myśl, jae już też nie chcę uciec i się przed tym ukryć. Ale po prostu nie mogê. Tobie, mnie, ale moich dzieci i wnuków. Chcę, żebyś się opiekował swoim.

W tej wojnie informacyjno-psychologicznej nie ma sojuszników. Nikt nie przyjdzie i nas nie uratuje. Tylko my możemy się uratować. Pokojowo, stanowczo iw ogromnych ilościach mów i okazuj, że NIE ZGADZAMY SIĘ. Jestem obywatelem obserwującym prawa, ale jak powiedział starszy sędzia, w istocie, kiedy prawo jest złe, masz pytania kwestionować. Nie pomagaj w tyranii medycznej, używając cienkiej wymówki, że „wykonywałeś tylko rozkazy”. 


Jednak moje serce jest pewne, programy jak mój mózg. Wychowywałem się przez rodziców zastępczych, których krewni zginęli w nazistowskich obozach śmierci. To byli niesamowici ludzie. Zdeterminowani i współczujący, przyjęli zagubionego, nastrojowego nastolatka i pomogli ukształtować osoby, którą się stałem. Zawdzięczam im, ich pamięć i walkę. Będę walczył bez powodu w scenerii. To jest mój plik.

Ale jog mogę to zakomunikować, bez natychmiastowego sklasyfikowania jako szalonego? Sceneria o możliwości współpracy z każdym, z kim mógłbym zwielokrotniać bezwładność.

Z najlepszymi życzeniami. Nie wychowuję się w określonej wierze, zacząłem podpisywać się z niech Bóg nas wszystkich zbawi.

Mikrofon

Dr Mike Yeadon
Odniesienia dotyczące immunologii i strony:

https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2021.02.27.433180v1
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S266637912100015X
https://doctors4covidethics.medium.com/urgent-open-letter -od-lekarzy-i-naukowców-do-europejskiej-agencji-leków-w-sprawie-covid-19-f6e17c311595
 ”

Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś powiedzieć dr Mike’owi, skomentuj poniżej…

Leave a Reply

Your email address will not be published.