Kto steruje “epidemią” – prof. Mirosław Piotrowski
Kto steruje “epidemią” – prof. Mirosław Piotrowski

Kto steruje “epidemią” – prof. Mirosław Piotrowski

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=yFOCqreqLZo

[…] Mamy do czynienia ze swoistym systemem to system kowidowym który dominuje nie tylko na terytorium Polski ale tak że Europy żeby nie powiedzieć świata. Pan redaktor rozpoczął to pytanie od stwierdzenia takiego: “dwa tygodnie… dwa tygodnie…” i te kwarantanny trwają dwa tygodnie i się przedłużają.

Ja bym nawiązał do tego, niemalże dwa tygodnie temu sąd w Austrii wydał wyrok na temat testów PCR, stwierdzając, że te testy nie są właściwe aby przeprowadzać nimi badania, czyli wyniki takich testów są zafałszowywane. I przecież sam sąd nie badał składu testów czy metodologii ale oparł sie na wypowiedziach WHO a także na producentach tych testów, którzy stwierdzają, że te testy są niewłaściwe do badania Covid-19 i zafałszowują rzeczywistość w zależności od liczby cykli które tam są a specjaliści twierdzą, że one mogą zafałszowywać rzeczywistość na poziomie 97%.

W związku powyższym ten system o który pyta Pan redaktor może się utrzymywać nie tylko dwa tygodnie… dwa tygodnie… ale może się utrzymywać dwa miesiące albo dwa lata, ale też gdy przyjdzie potrzeba ponieważ ten test jest niewiarygodny to może za dwa tygodnie ten sam system poluzować nasze warunki egzystencji i nagle możemy pożegnać się z lockdownami.

I od tego przede wszystkim trzeba zacząć, że lekarze, którzy o tym mówią nazywani są przez ministra zdrowia “kołtunami” – cytat z Komisji Zdrowia – czyli szamanami pozbawionymi wiedzy, Ci doktorzy, wielu z nich wchodzi w skład grupy C-19 (prof. Rutkowski, dr Hałat, dr Zbigniew Martyka) oni twierdzą, że należało i należy natychmiast leczyć ludzi a nie ich izolować, bo to jeszcze bardziej osłabia ich system immunologiczny, pozwolić im wyjść na zewnątrz, i wskazują na tzw. “szczepionki”, które są eksperymentem medycznym.

W odpowiedzi na to nie jest dyskusja, ale drastyczne kroki i obostrzenia bo to rzecznik NIL wszczął postępowanie, a na końcu może być nawet odebranie prawa do uprawiania tego zawodu. Ale też mamy Kancelarie prawne i jedna z kancelarii prawnych zajęła się tą sprawą i na poziomie proceduralnym postara się to zablokować. Ale to nie jest jedyny sposób zamykania ust specjalistom w mediach na przykład internetowych. […]

Kiedy mówiliśmy o tym w Realu 24 i Mediach Narodowych odpowiedzią było zdjęcie tych kanałów z YouTube. Odpowiedzią było uzasadnienie, że te stacje wprowadzają FakeNewsy. Obawiam się o stacje o których mowa, mam nadzieję, że nie zamkną was. Kiedy Ci doktorzy gościli w programie TVP red. Pospieszalskiego to posłanka Lichocka (polonistka) była oburzona i stwierdziła, że zwróci sie do Jacka Kurskiego aby zamknąc telewizje dla takich osób. Żyjemy w kraju w którym zapanował “system”. Jakby go nie nazywać, ten system przybliża nas do systemu totalitarnego.

Leave a Reply

Your email address will not be published.